Moulin Rouge..miluju :-*..

25. září 2008 v 16:25 | °°ChoCha°° |  movies
Paříž, 1900 Byl jeden hoch, zvláštní, okouzlený hoch, smutný pohled měl, byl však velmi moudrý, jednoho dne, jednoho zázračného dne potkali jsme se na cestě záhadné a při tom, jak jsme si o mnohém povídali, o bláznech a králích, tak mi pověděl: To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a v lásce být milován. Moulin Rouge. Noční kabaret. Tančírna a bordel. Jeho majitelem byl Harold Zidler. Království nočních rozkoší, kde bohatí i chudí chodili za mladým a krásným podsvětím. Nejkrásnější ze všech tam byla žena, kterou jsem miloval. Satine. Byla kurtizána. Prodávala mužům svou lásku. Říkali jí jiskřivý diamant. Byla hvězdou. Žena, kterou jsem miloval, je... ...mrtvá. Je tomu rok, co jsem přijel do Paříže. Psal se rok 1899, bylo to milostivé léto lásky. Nevěděl jsem nic o Moulin Rouge, Haroldu Zidlerovi ani Satine. Svět žil bohémou a já přijel z Londýna,abych byl její součástí. Na vršku poblíž Paříže stála vesnice Montmartre. -Nebyla to, jak mi řekl otec... -...hříšná vesnice! ...ale bohémský svět, hudebníci, malíři, spisovatelé. Říkalo se jim děti revoluce. Ano, měl jsem žít bez halíře a měl jsem psát o pravdě, kráse, svobodě a o tom,v co jsem věřil nejvíc ze všeho. O lásce.
Fascinující, pikantní a tragikomický příběh Moulin Rouge je oslavou pravdy, krásy, svobody, ale především lásky a excentrický režisér Baz Luhrmann ten příběh vypráví písní. Je situován do pařížskéhonočního podniku kolem roku 1900 a vychází z orfeovského mýtu mladého básníka - pěvce, který sestoupil do podsvětí, aby našel ideální lásku. "Je to mýtus o idealismu a dospělosti a o poznání, že v životě se stane spoustu věcí nad naše možnosti. Smrt milovaných blízkých, vztahy, které dlouho netrvají," vysvětluje režisér Luhrmann. "Podle orfeovského mýtu vás to buď zničí, nebo se vydáte do podsvětí, budete mu čelit a vrátíte se zoceleni zkušeností." Takovým hrdinou je Christian(Ewan McGregor), jehož milostný příběh s kurtizánou Satine(Nicole Kidmanová) končí tragicky. Nechte se unášet snem o lásce a ideálech s filmovými hvězdami, které hrají, zpívají a tančí jako o život..
tak tady pár foteček =)..Obrázek “http://images.amazon.com/images/P/B00005BJ2O.01.LZZZZZZZ.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.sfondideldesktop.com/Images-Movies/Moulin-Rouge/Moulin-Rouge-0004/Moulin-Rouge-0004.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.sweb.cz/MVTRADE/COVERS4/MOULINROUGECD.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.lacoctelera.com/myfiles/losglobosdeorodescarlett/moulin-rouge-love-3700296.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.sfondideldesktop.com/Images-Movies/Moulin-Rouge/Moulin-Rouge-0008/Moulin-Rouge-0008.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://img.osobnosti.cz/movies_over/2/217.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://baixaki.ig.com.br/imagens/wpapers/wpaperMoulinRouge005800.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.poster.net/moulin-rouge/moulin-rouge-nicole-kidman-ewan-mcgregor-reprint-3700295.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://images-srv.leonardo.it/progettiweb/phoebelostinamoment/blog/moulin%20rouge12.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.fragile-dreams.com/images/movies%20&%20tv/Moulin%20Rouge%201024.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.museimazzucchelli.it/public/32_10-13-29-233_FOTO6%20Collier%20Swarovski%20-%20Nicole%20Kidman%20Moulin%20Rouge!%20FOTO%20A.SCARDUELLI.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://critikcine.canalblog.com/images/Moulin_Rouge.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hollywoodjesus.com/movie/moulin_rogue/19.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.parisexcursions.fr/excursion_images/1140097235_04784300.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.pigrecoemme.com/images/insala/moulin_rouge_4.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://media.outnow.ch/Movies/Images/2001/MoulinRouge/movie.fs/07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://images.rottentomatoes.com/images/movie/gallery/1107863/MoulinRouge-photo_05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://home.comcast.net/~filaw/WEBPAGES/fiona/moulin_rouge/title.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.cineclub.de/images/2001/moulin3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://users.static.freeblog.hu/c/o/l/college/files/moulin-rouge-poster01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.cyber-cinema.com/reprint/moulinKiss721676.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://images.rottentomatoes.com/images/movie/gallery/1107863/MoulinRouge-photo_11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jinak...tenhle filmík je uplně úžasnej...nejlepčí..brečela sem asi od poloviny...fakt hrozně krásnej...odkaz na stažení mi poslal kámoš..a fakt moc díky =* ;)...šak ty víš...sice mě moc nebavilo číst ty titulky...nu ale stálo to za to =)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.